محکومیت انفجار تروریستی مسجد امام رضا(ع) در عربستان

در پی بروز انفجار تروریستی در مسجد امام رضا(ع) در الاحساء عربستان سعودی که به شهادت و زخمی شدن چند نفر انجامید، علامه سید علی فضل الله بیانیه‌ای صادر کرد. در بیانیه ایشان آمده است:

بیانیه علامه سید علی فضل الله

در محکومیت انفجار تروریستی مسجد امام رضا(ع) در عربستان سعودیدر پی بروز انفجار تروریستی در مسجد امام رضا(ع) در الاحساء عربستان سعودی که به شهادت و زخمی شدن چند نفر انجامید، علامه سید علی فضل الله بیانیه‌ای صادر کرد. در بیانیه ایشان آمده است:ما اقدام تروریستی علیه مسجد امام رضا(ع) در الاحساء را محکوم می‌کنیم. این اقدام در ادامه مجموعه‌ انفجارهای تروریستی است که مساجد بسیاری را در عربستان سعودی هدف قرار داده‌اند.

ما معتقدیم که هدف از این گونه اقدامات، ایجاد و گسترش تفرقه در میان مسلمانان این کشور است. می‌خواهند شکاف میان آن‌ها را عمیق‌تر کنند و به فتنه مذهبی دامن بزنند که از طرح‌های اولویت‌دار گروه‌های تروریستی است. چون برای همه روشن شده است که این گروه‌ها از فتنه مذهبی تغذیه می‌کنند و برای شعله‌ور کردن آن می‌کوشند.

ما به خانواده‌های شهدا تسلیت و تعزیت عرض می‌کنیم و برای شفای مجروحان به درگاه خداوند دعا می‌نماییم و آگاهی و بصیرت برادران خود در منطقه الشرقیه را می‌ستاییم. این آگاهی و بصیرت مجال را از کسانی خواهد گرفت که می‌خواهند امنیت و ثبات را به هم بریزند و نخواهد گذاشت که زمینه مناسبی برای فعالیت‌های خود پیدا کنند.

دفتر رسانه‌ای علامه سید علی فضل الله

بیروت؛ 19 ربيع الثاني 1437 هـ برابر با 29/1/2016 م